Fotografia portretowa/ wizerunkowa/ biznesowa – PAKIETY

Który pakiet sesji wybrać?

Sesja Nature | Sesja Classic | Sesja PREMIUM

Na każdy z pakietów składa się inna oferta – zobacz poniżej opisane różnice i wybierz który pakiet najlepiej wpasuje się w Twoje oczekiwania, a może nawet spełni marzenia…

Oferta cenowa sesji – tutaj

Zarezerwuj termin sesji – tutaj

Co otrzymasz po sesji oprócz niezwykłej przygody, a być może nawet odnalezieniem w sobie nowej życiowej energii i  jakości życia?

Pamiątką na całe życie będą zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficznym w passe-partout 30×20 cm oraz pliki zdjęciowe w wersji cyfrowej – opcja standardowa w sesjach Nature.

***

Wyjątkową pamiątką na całe życie będą zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficznym w passe-partout 30×20 cm, w eleganckim pudełku dopasowanym rozmiarem do ilości zamówionych fotografii oraz pendrive ze zdjęciami w wersji cyfrowej – opcja standardowa w sesjach: Classic i Premium.

***

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA – KOLEKCJONERSKA 

Zarezerwuj termin sesji – tutaj

Autorska fotografia sygnowana, 40 x 56 cm lub 70 x 50 cm, jakości muzealnej, w oprawie z białym passe-partout i w czarnej ramie aluminiowej.

Fotografie tej jakości eksponuję na wystawach sztuki – jest to opcja dodatkowa do sesji Classic i Premium – wymagająca ona zaawansowanego przygotowania plików zdjęciowych oraz odpowiedniej oprawy.

***

Autorski portret ołówkiem i pastelami na podstawie wybranego zdjęcia z sesji, do ramki 40×30 cm, bez oprawy – opcja dodatkowa do każdej sesji.

***

Jaki jest przebieg zdarzeń? Jak wyglądają przygotowania, etc.?

Zarezerwuj termin sesji – tutaj

 • na wstępie poproszę o rozmowę, w której poznam Twoje pragnienia, a może nawet problemy jeżeli sesja ma być na nie lekarstwem 😉
 • określimy scenariusz sesji i miejsce akcji: studio, apartament, biuro, plener etc. – sesje Classic i Premium, a w sesji Nature plener bądź inny bezkosztowy wariant.
 • poproszę o prezentację (np online) garderoby i dodatków do akceptu – 2-3 zestawy out fit – opcja standardowa w sesji Nature i Classic lub skorzystamy z pomocy specjalisty – STYLISTY  – opcja dodatkowa do sesji Classic i Premium;
 • w dniu sesji, a nawet przynajmniej dzień przed sesją proponuję dietę lekkostrawną – wtedy ciało, ale i twarz prezentuje się atrakcyjniej. W dniu sesji spożywaj mniej płynów i zrezygnuj z soków, a kawa bez mleka aby zminimalizować ryzyko wzdęć i opuchnięć…
 • dzień przed sesją zrób sobie peeling i maseczkę odpowiednią do Twojej skóry – jeśłi jest wrażliwa to nie eksperymentuj i zrób to kilka dni wcześniej sprawdzonymi kosmetykami;
 • może nie tuż przed sesją aby uniknąć podrażnień skóry, ale wydepiluj ciało i twarz tam gdzie uważasz za stosowne oraz wyreguluj brwi jeśli potrzeba – make up nie ukryje wszystkiego, a obiektyw widzi naprawdę wszystko 😉
 • upewnij się odpowiednio wcześniej czy Twoja fryzura nie wymaga ingerncji fryzjera – sesje Nature i Classic lub w przypadku sesji Premium – Metamorfozy ustalimy odpowiednio wcześniej spotkanie ze Stylistą fryzur.
 • przynajmniej godzinę przed sesją z odkrytymi ramionami czy w mniejszym lub większym negliżu – zrezygnuj z bielizny i ubrań uciskających aby zredukować wgniecenia, pofałdowania skóry i czerwone „odciski” – ubierz się swobodnie 😉
 • w przypadku sesji Premium – może być konieczne wcześniejsze zorganizowanie różnych akcesoriów, rezerwacji wybranego planu zdjęciowego czy np samochodu, albo helikoptera co może wpłynąć na termin sesji.

Płatności:

 • Podczas pierwszego spotkania, przy podpisaniu umowy wpłacasz zadatek za sesję w wysokości session fee – zadatek jest zwrotny w przypadku zmiany terminu lub odwołania sesji najpóźniej trzy dni przed datą sesji.
 • W dniu sesji, przed rozpoczęciem zdjęć dopłacasz pozostałą do rozliczenia kwotę. W przypadku zmiany ilości fot na zakończenie sesji – dopłata na podstawie indywidualnych ustaleń.
Czas trwania sesji z włączeniem przygotowań i wyborem ujęć dla 5 zdjęć docelowych – w przypadku większej ilości ujęć czas ustalany indywidualnie.
 • Sesja Nature – 30-40 min.
 • Sesja Classic – 2-3 godziny.
 • Sesja Premium – min 2-3 godziny – adekwatnie do potrzeb projektu i ustaleń wynikających z umowy.
Przed samym rozpoczęciem sesji:
 • Wpłacasz pozostałą do rozliczenia kwotę wynikającą z umowy.
 • Na sesję przyjdż bez makijażu, albo z minimalnym aby nie podrażnić niepotrzebnie skóry demakijażem – Make up wykona profesjonalna wizażystka – standrad przy każdej sesji – niezbędny aby osiągnąć najlepsze rezultaty – obiektyw widzi naprawdę wszystko 😉 Rezygnacja z profesjonalnego make up’u np w związku z alergią może wiązać się z dodatkowym kosztem retuszu każdego wybranego zdjęcia.
 • Podrasowanie fryzury – wg oczekiwań lub konieczności – w zależności od wcześniejszych ustaleń.
 • W tym czasie mam nadzieję miło, sobie chwilkę porozmawiamy aby się lepiej poznać 😉
Na zakończenie sesji:
 • potrzebuję 15-20 mint na wybranie najciekawszych zdjęć i przygotowanie ich do prezentacji;
 • prezentacja zdjęć i wybór docelowych ujęć oraz omówienie detali do retuszu.
Po sesji:
 • Potrzebuję trochę czasu na profesjonalny retusz;
 • Kiedy otrzymasz zamówiony pakiet? – jest to kwestia indywidualna więc termin realizacji określę ostatecznie przy podpisaniu umowy – choć staram się najpóźniej w ciągu dwóch tygodni od sesji to jednak zależy od wybranego pakietu, opcji dodatkowych, oczekiwań i ilości zdjęć;
 • Wysyłam zamówione zdjęcia na email – sesja Nature;
 • Przekazanie zamówionego pakietu – sesja Classic i Premium – podczas spotkania lub zgodnie z indywidualnymi ustaleniami np. przesłka kurierska w przypadku osób z poza Warszawy.

***

Czym jest profesjonalny retusz zdjęć?

Profesjonalny retusz zdjęć jaki oferuję niezależnie od wybranego pakietu sesji staram się aby był jak najbardziej naturalny i adekwatny do Twojego wieku i urody tak aby ukazać jej blask w najlepszym świetle – nie sztuką jest zrobić z 40tki czy 50tki – 20tkę, ale czy naprawdę tego pragniesz?. Przed sesją ustalamy razem co chcemy wyeksponować, a co ewentualnie ukryć. Po sesji wybierając zdjęcia określamy zakres retuszu – tak aby zretuszować to co niezbędne a uniknąć sztucznej maski zamiast twarzy jak z aplikacji w smartfonie – chyba, że zażyczysz sobie inaczej 😉

Sesje Nature – retusz podstawowy – naturalny bez większych korekt.

Sesje Classic i Premium – pełen retusz profesjonalny wg oczekiwań.

***

Z jakim sperzętem pracuję?

 • aparat bezlusterkowy – Sony Alhpa + odpowiednie obiektywy;
 • studio – w pełni wyposażone profesjonalne studio fotograficzne z wieloma lampami, modyfikatorami światła i akcesoriami foto – w standardzie, a także meblami, ubraniami i biżuterią, etc. – za dodatkową opłatą.
 • w plenerze, apartamencie, biurze, etc.: sesja Nature i Classik – oświetlenie zastane lub/i lampa błyskowa oraz ewentualnie blendy, sesja Premium wg indywidualnych ustalonych przy podpisaniu umowy potrzeb.

 

***

Jak najszybciej zarezerwuj termin bo nie mogę obiecać, że będę dostępna w oczekiwanym czasie i czy w danym momencie będzie krótki okres oczekiwania 😉

***

*** Moje dossier/ bio artystyczne aktualizuję raczej na bieżąco: https://magwozniakart.blogspot.com/p/o-mnie.html 

*** Publikuję i prezentuję na wystawach fotografie tylko za aprobatą zgodnie z podpisaną umową i w ustalonym zakresie.

*** Tylko wybrane fotografie prezentuję na wystawach jeśli wpisują się do danej, mojej koncepcji artystycznej.